Realtime hit counterweb stats
Uzstāšanās JL konferencē Thumbnail

Uzstāšanās JL konferencē

Kādā konferencē neilgi pēc 2005. gada pašvaldību vēlēšanām reklāmas aģentūras pārstāvji, kuri bija veidojusi priekšvēlēšanu kampaņu vienai no Latvijas redzamākajām politiskajām partijām, ar savu uzstāšanos mēģināja pierādīt, viņuprāt, pašsaprotamo: organizēt suņu barības pārdošanas apjomu pieaugumu vai tautas priekšstāvju ievēlēšanu ir pilnīgi viens un tas pats. Viss atkarīgs tikai no video rullīšu un plakātu skaita, kā arī spējas tos radīt asprātīgus un interesantus.

Neesmu reklāmas un sabiedrisko attiecību speciālists, nezinu un, godīgi sakot, negribu zināt, vai tā ir taisnība. Toties ļoti labi zinu to, ka draudīgā plaisa starp politiķiem un sabiedrību ar katru gadu palielinās, šobrīd jau pārtopot nepārvaramā bezdibenī. Un liela daļa vainas šeit jāuzņemas tiem Vecrīgas polittehnologiem, kuri izvēlas šo vieglo un pagaidām vēl efektīvo sabiedrības apdullināšanas ceļu.

Jūs esat man uzticējuši atbildīgo pienākumu organizēt JL informēšanas kampaņu tā, lai   līdz katram Latvijas iedzīvotājam iespējami nesagrozītā veidā nonāktu informācija gan par Dombrovska inflācijas novēršanas plānu, gan Āboltiņas taisnīguma programmu, gan Druvietes rīcību zināšanu sabiedrības veidošanā. Kopš partijas dibināšanas pirmās dienas esam bijuši pārliecināti, ka tikai tiešs un nepastarpināts dialogs ar sabiedrību var būt  vienīgais un pareizais ceļš uz vēlētāju sirdīm un prātiem. To apliecina gan pārliecinošā uzvara 8. Saeimas vēlēšanās, par spīti ārprātīgajai „bruņošanās sacensībai” politiskās reklāmas laukā, gan lielākais deputātu skaits pašvaldību vēlēšanās Latvijā kopā, gan  Rīgā un Jūrmalā atsevišķi. Tikai pateicoties mūsu intensīvajam darbam arī starpvēlēšanu periodā, jau  5 gadus esam nemainīgi līderi politisko reitingu tabulās !

Šīs vasaras kampaņu var raksturot vienkāršos vārdos.

Mēs būsim klāt, lai dzirdētu. Divu aizgājušo mēnešu laikā Einars Repše un Sandra Kalniete ir pabijuši 18 Latvijas pilsētās, uzklausījuši un uzrunājuši tūkstošiem cilvēku, saņēmuši milzīgu emocionālu un intelektuālu lādiņu turpmākam darbam. Bijām lepni par to, ka teju katrā auditorijā Latvijas ļaudis Sandru Kalnieti vēlējās redzēt kā nākamo valsts prezidenti.

Mēs nāksim informēt un uzklausīt. Jūlijā un augustā JL programmu autori kopā ar domubiedriem darīs visu, lai katrā iespējamajā auditorijā jebkurā Latvijas vietā ļaudis personīgi pārliecinātos par to, ka izstrādātais piedāvājums ved uz labklājību. Mēs uzrunāsim NVO, domubiedru grupas, biedrības, nodibinājumus, ikvienu, kurš vēlēsies mūs redzēt un ar mums runāt.

Mēs gribam redzēt, lai iesaistītos. JL būs klāt un piedalīsies Latvijas nozīmīgākajos sporta un   kultūras notikumos. Kopā ar visiem mēs priecāsimies un pārdzīvosim, dziedāsim un dejosim, zīmēsim un veidosim.

Mēs spiedīsim roku, lai iepazītos. Katrs rokas spiediens un pārmīts vārds būs kā ceļamaize turpmākam darbam. Katrs no jauna iepazīts Latvijas cilvēks būs kā līdz šim neizzināta grāmatas lappuse, kas sniedz spēku, iedvesmu un virzienu turpmākam darbam.

Mēs domājam, lai īstenotu . Mūsu klātesamība nav tikai dabīga vēlme atrasties draugu un domubiedru lokā. JL veidojās kā sabiedrības pretreakcija politiķu atrautībai no tautas, arī šobrīd ne par mata tiesu neesam izmainījušies. Mēs rakstam, domājam un strādājam, lai katrs Latvijas cilvēks sajustu – šajā valstī ari viņš ir vērtība.

Šajos četros gados esam daudz panākuši, mazinot lielās naudas ietekmi uz vēlētāju tiesībām saņemt ticamu un nesagrozītu informāciju. Partiju tēriņu griesti, nopietnāki sodi pārkāpējiem – tā ir tikai redzamā daļa no izmaiņām, kas skārušas valsts politisko sistēmu.

Mēs strikti ievērosim likumus un sabiedrības ieteikumus, būsim atvērti un pretimnākoši, zinoši un līdzjūtīgi. Un no sirds ticēsim, ka turpmāk vēlētāju balsis netiks atdotas par krāsainiem suņu pārtikas iepakojumiem, bet gan par dzīviem, taustāmiem cilvēkiem un viņu idejām.

20 / Jun /  2006
 
Medijs/autors:
 Artis Kampars 
Sadaļa:
 Runas 
Pieminēti:
 , ,
Pastāstiet draugiem
  • Pierakstīties RSS
  • Publicēt Delicious
  • Publicēt twitterī
  • Publicēt Facebook
  • Publicēt Google
  • Publicēt LinkedIn

Diskusija

Izsakiet videokli par "Uzstāšanās JL konferencē"

Esi pirmais, kas uzsāk diskusiju.

Izsakiet savu videokli