Realtime hit counterweb stats

Tālākie lēmumi par LMT un “Lattelecom” valsts daļu pārdošanu jāpieņem jaunajai valdībai

Tālākie lēmumi par uzņēmumu “Lattelecom” un “Latvijas Mobilais telefons” valsts daļu pārdošanu būtu jāpieņem jaunajai valdībai un Saeimai, pirmdien, 13.jūnijā, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja ekonomikas ministrs Artis Kampars.

Viņš klāstīja, ka valdība nesteigsies ar šo procesu virzību, ņemot vērā dīvaino interesi par LMT un “Lattelecom” valsts daļu pārdošanu – izskanējusi ideja no uzņēmumiem atdalīt infrastruktūru, kas būtiski samazinātu to vērtību, kas pārsteigusi jomas ekspertus.

Es domāju, ka šajā karstajā laikā nav prāta darbs virzīties uz priekšu,” sacīja Kampars, norādot, ka pašlaik, vasarā, LMT un “Lattelecom” pārdošanas virzība nav īsti vietā un laikā. Ņemot vērā, ka Saeima, visticamāk, tiks atlaista, tālākie lēmumi būtu jāpieņem jaunai valdībai un Saeimai, norādīja ministrs, paužot cerību, ka jaunie ministri un deputāti spēs pieņemt valstiskus lēmumus.

2010.gada decembrī valdība izveidoja darba grupu saistībā ar valstij tieši un netieši piederošajām kapitāla daļām “Lattelecom” un LMT. Darba grupā ir ekonomikas, finanšu un satiksmes ministri, un tās sēdes notiek ne retāk kā reizi mēnesī. Kampars jau iepriekš atzinis, ka naudas apmērs, kas potenciāli tiks iegūts no valsts akciju pārdošanas, būtu jānovirza uzņēmējdarbības stimulēšanai un jaunu darbavietu radīšanai.

13 / Jun /  2011
Pastāstiet draugiem
  • Pierakstīties RSS
  • Publicēt Delicious
  • Publicēt twitterī
  • Publicēt Facebook
  • Publicēt Google
  • Publicēt LinkedIn

Diskusija

Izsakiet videokli par "Tālākie lēmumi par LMT un “Lattelecom” valsts daļu pārdošanu jāpieņem jaunajai valdībai"

Esi pirmais, kas uzsāk diskusiju.

Izsakiet savu videokli