Realtime hit counterweb stats
Atbalstu Parex banka vēršanos tiesā pret bijušajiem valdes locekļiem Karginu un Krasovicki Thumbnail

Atbalstu Parex banka vēršanos tiesā pret bijušajiem valdes locekļiem Karginu un Krasovicki

Atbalstu šodien a/s Parex banka ārkārtas akcionāru sapulcē pieņemto lēmumu vērsties tiesā pret bijušajiem a/s Parex banka valdes locekļiem Valēriju Karginu un Viktoru Krasovicki, prasot viņiem atlīdzināt savas darbības laikā bankai nodarītos zaudējumus

Šodien tiesā iesniegtā prasība ir valsts interešu pārstāvju konsekventas darbības rezultāts ar mērķi aizstāvēt valsts intereses un panākt taisnīgumu.

Valsts kā bankas jaunais īpašnieks īstenoja visaptverošu auditu, veica pamatīgu juridisko analīzi, lai būtu pilnībā informēta par situāciju uzņēmumā, kurā tai pieder vairākums akciju.

Šo pamatīgo un laikietilpīgo pārbaužu rezultātā ir atklājušies fakti, kas liecina, ka bankas bijušie valdes locekļi ir nodarījuši zaudējumus a/s Parex banka. Valstij banka tika nodota sliktākā finanšu situācijā nekā tas būtu situācijā, ja bankas valdes locekļi būtu ievērojuši procedūras un likumus.

Mūsu pienākums, pārstāvot valsts intereses, ir novērst netaisnību un atjaunot likumību, tiesas ceļā atgūstot savulaik bankai radītos zaudējumus no V.Kargina un V.Krasovicka.

30 / Jul /  2010
 
Medijs/autors:
 Artis Kampars 
Sadaļa:
 Blogs 
Pieminēti:
 , ,
Pastāstiet draugiem
  • Pierakstīties RSS
  • Publicēt Delicious
  • Publicēt twitterī
  • Publicēt Facebook
  • Publicēt Google
  • Publicēt LinkedIn

Diskusija

Izsakiet videokli par "Atbalstu Parex banka vēršanos tiesā pret bijušajiem valdes locekļiem Karginu un Krasovicki"

Esi pirmais, kas uzsāk diskusiju.

Izsakiet savu videokli