Realtime hit counterweb stats
Kampars parakstīs vienošanos par ciešāku ekonomisko sadarbību ar Pleskavu Thumbnail

Kampars parakstīs vienošanos par ciešāku ekonomisko sadarbību ar Pleskavu

Ceturtdien, 16.septembrī, Ekonomikas ministrijā viesosies Pleskavas apgabala (Krievijas Federācija) gubernators Andrejs Turčaks, lai tiktos ar ekonomikas ministru Arti Kamparu (Vienotība/JL) un parakstītu Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas un Pleskavas apgabala administrācijas vienošanos par ekonomisko sadarbību.

Tikšanās laikā ekonomikas ministrs A.Kampars ar Pleskavas gubernatoru A.Turčaku pārrunās Latvijas un Pleskavas apgabala turpmākās ekonomiskās sadarbības veicināšanas iespējas. Tikšanās piedalīsies arī Latvijas uzņēmēji, kuriem ir jau uzsākti sadarbības projekti ar Pleskavas apgabalu.

Pēc Vienošanās par ekonomisko sadarbību parakstīšanas notiks preses brīfings. Mediju pārstāvji aicināti pieteikt savu dalību Vienošanās par ekonomisko sadarbību parakstīšanā un preses brīfingā pa tālruni 67013193 vai e-pastu: elita.rubesa@em.gov.lv. Aicinām ievērot, ka Vienošanās parakstīšana un preses brīfings notiks Ekonomikas ministrijā, Brīvības ielā 55, 406.telpā no plkst. 13:45 līdz 14:00.

Papildu informācija par Vienošanos

Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas un Pleskavas apgabala  administrācijas vienošanās par ekonomisko sadarbību ir divpusējo ekonomisko sadarbību regulējošā vienošanās, kas aptver sadarbību tādās jomās kā metālapstrāde, farmācija, kokapstrāde un pārtikas rūpniecība, būvniecība, informācijas tehnoloģijas un komunikācijas, atjaunojamie energoresursi, dabas resursu apgūšana un izstrāde, loģistika un kravu pārvadājumi, tūrisms, finanšu pakalpojumi u.c.

Vienošanās parakstīšana sekmēs lietišķo sadarbību starp Latvijas un Pleskavas apgabala uzņēmējiem, dažādām nozaru un sabiedriskajām organizācijām, aģentūrām un asociācijām, tirdzniecības un rūpniecības kamerām, kā arī citu ekonomisko sadarbību veicinošo pasākumu īstenošanu.

Plānots, ka vizītes ietvaros Pleskavas gubernators A.Turčaks tiksies arī ar Latvijas zemkopības ministru J.Dūklavu, Rīgas domes priekšsēdētāju N.Ušakovu, Rēzeknes domes priekšsēdētāju A.Bartaševiču un Rīgas un Visas Latvijas Metropolītu Aleksandru.

Papildu informācija:

Latvija ir ieinteresēta attīstīt padziļinātu ekonomisko sadarbību ar Krievijas Federācijas reģioniem, tādejādi paverot plašākas iespējas abu valstu ekonomisko un tirdzniecības sakaru attīstībai, kā arī savstarpējās sadarbības veicināšanai. 2008.gada 9.aprīlī Vienošanos par ekonomisko sadarbību Ekonomikas ministrija ir noslēgusi ar Vologdas apgabalu. Tuvākajā nākotnē plānots parakstīt šādu vienošanos un darba programmu (pasākumu plānu vienošanās realizācijai ar konkrētiem uzdevumiem konkrētām organizācijām) ar Kirovas apgabala administrāciju, kā arī aktīvi strādāt pie līgumu projektu saskaņošanas ar citiem Krievijas reģioniem (Baškortostānas Republikas valdību, Jaroslavļas un Ivanovas apgabalu administrācijām).

14 / Sep /  2010
Pastāstiet draugiem
  • Pierakstīties RSS
  • Publicēt Delicious
  • Publicēt twitterī
  • Publicēt Facebook
  • Publicēt Google
  • Publicēt LinkedIn

Diskusija

Izsakiet videokli par "Kampars parakstīs vienošanos par ciešāku ekonomisko sadarbību ar Pleskavu"

Esi pirmais, kas uzsāk diskusiju.

Izsakiet savu videokli