Realtime hit counterweb stats
Kampars: opozīcijas mēģinājums panākt manu demisiju saistīts ar vēlmi destabilizēt valdības darbu Thumbnail

Kampars: opozīcijas mēģinājums panākt manu demisiju saistīts ar vēlmi destabilizēt valdības darbu

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) uzskata, ka Saeimas opozīcijas partiju virzītais pieprasījums „Par valsts interesēm neatbilstošu rīcību ar Parex bankas aktīviem”, kas šodien gan neguva Saeimas vairākuma atbalstu, ir apliecinājums opozīcijas vēlmei destabilizēt valdības darbu laikā, kad tās pūliņu rezultātā tautsaimniecība sāk uzrādīt pirmās atveseļošanās pazīmes

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) uzskata, ka Saeimas opozīcijas partiju virzītais pieprasījums „Par valsts interesēm neatbilstošu rīcību ar Parex bankas aktīviem”, kas šodien gan neguva Saeimas vairākuma atbalstu, ir apliecinājums opozīcijas vēlmei destabilizēt valdības darbu laikā, kad tās pūliņu rezultātā tautsaimniecība sāk uzrādīt pirmās atveseļošanās pazīmes.

„Opozīcija meklē jebkuru ieganstu, lai destabilizētu Valda Dombrovska valdības darbu. Pat ja tas Latvijas valsti atsviedīs atpakaļ situācijā, kāda valdīja pagājušā gada vasarā – vispārējā nestabilitātē un neziņā par nākotni, kas izraisīja vietējās uzņēmējdarbības apjukumu un īslaicīgu panīkumu, ārvalstu investoru un starptautisko aizdevēju neticību Latvijas spējai īstenot ārkārtīgi smagos pārkārtojumus, kas bija nepieciešami, lai pārvarētu krīzi,” uzsver ministrs.

Ekonomikas ministrs uzsver, ka lielā mērā Dombrovska valdības darba rezultātā tautsaimniecība ir sākusi atkopties – par to liecina straujais eksporta kāpums, bezdarba līmeņa stabilizēšanās valstī, starptautisko kredītreitingu aģentūru Latvijas kredītreitinga vērtējuma paaugstināšana uz stabilu un nodokļu ieņēmumu plānu pārpildīšana. Pēc Ekonomikas ministrijas speciālistu aplēsēm, jau šā gada otrajā pusē atsāksies ekonomikas izaugsme.

03 / Jun /  2010
 
Medijs/autors:
 admin 
Sadaļa:
 Jaunumi 
Pieminēti:
 , , ,
Pastāstiet draugiem
  • Pierakstīties RSS
  • Publicēt Delicious
  • Publicēt twitterī
  • Publicēt Facebook
  • Publicēt Google
  • Publicēt LinkedIn

Diskusija

Izsakiet videokli par "Kampars: opozīcijas mēģinājums panākt manu demisiju saistīts ar vēlmi destabilizēt valdības darbu"

Esi pirmais, kas uzsāk diskusiju.

Izsakiet savu videokli