Realtime hit counterweb stats
Kampars: ir pamatotas cerības līdz gada beigām ar „Gazprom” vienoties par zemākām dabasgāzes cenām Latvijai Thumbnail

Kampars: ir pamatotas cerības līdz gada beigām ar „Gazprom” vienoties par zemākām dabasgāzes cenām Latvijai

Ekonomikas ministrs Artis Kampars  (Vienotība/ JL) šodien, 25.augustā, pēc tikšanās ar Krievijas gāzes apgādes kompānijas „Gazprom” meitaskompānijas Latvijā, a/s  „Latvijas gāze” valdes priekšsēdētāju Adrianu Dāvi atzina – ir pamatotas cerības līdz gada beigām ar „Gazprom” vienoties par zemākām dabasgāzes cenām Latvijai.

„Pašlaik ar „Gazprom” atrodamies tehniskā sarunu procesā par piegādātās dabasgāzes cenas veidošanās mehānismu – esam sagatavojuši virkni priekšlikumu „Gazprom”, kurus, ceru, kompānija rūpīgi izvērtēs un ņems tos vērā. Esmu gandarīts, ka šajā procesā mūs atbalsta arī AS „Latvijas gāze”. Tas dod pamatotas cerības uz ātrākiem rezultātiem sarunās un Latvijai izdevīgu iznākumu  – zemākām gāzes cenām, „ pauda A.Kampars, norādot, ka pagaidām neatklās „Gazprom” sagatavoto priekšlikumu saturu, jo notiek sarunas.

Ministrs uzskata, ka zemākas gāzes cenas Latvijai stāsies spēkā no 2011.gada 1.janvāra, jo līdz gada beigām varētu būt panāktas galīgās vienošanās par cenām.

25 / Aug /  2010
 
Medijs/autors:
 admin 
Sadaļa:
 Jaunumi 
Pieminēti:
 , , , ,
Pastāstiet draugiem
  • Pierakstīties RSS
  • Publicēt Delicious
  • Publicēt twitterī
  • Publicēt Facebook
  • Publicēt Google
  • Publicēt LinkedIn

Diskusija

Izsakiet videokli par "Kampars: ir pamatotas cerības līdz gada beigām ar „Gazprom” vienoties par zemākām dabasgāzes cenām Latvijai"

Esi pirmais, kas uzsāk diskusiju.

Izsakiet savu videokli