Realtime hit counterweb stats
Kampars atbalsta  Bolivudas vēlmi veidot filmu Latvijā Thumbnail

Kampars atbalsta Bolivudas vēlmi veidot filmu Latvijā

Šodien ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) tikās ar Indijas filmu industrijas jeb tā dēvētās Bolivudas pārstāvi, filmu producentu Dinešu Vidžanu (Dinesh Vijan), lai pārrunātu ieceres Latvijā uzņemt filmu. Tikšanās laikā Kampars ar filmu producentu un Latvijas sadarbības partneriem no „Baltic Pine Films” pārrunāja filmas uzņemšanas ieceres Latvijā un kāds atbalsts būtu nepieciešams no valsts, lai izvēle tiktu izdarīta par labu Latvijai.

Šodien ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) tikās ar Indijas filmu industrijas jeb tā dēvētās Bolivudas pārstāvi, filmu producentu Dinešu Vidžanu (Dinesh Vijan), lai pārrunātu ieceres Latvijā uzņemt filmu.
Tikšanās laikā Kampars ar filmu producentu un Latvijas sadarbības partneriem no „Baltic Pine Films” pārrunāja filmas uzņemšanas ieceres Latvijā un kāds atbalsts būtu nepieciešams no valsts, lai izvēle tiktu izdarīta par labu Latvijai.
„Esmu gandarīts, ka mana darba vizīte Indijā ir bijusi auglīga un top reāls sadarbības projekts starp Latviju un Indiju! Tikšanās laikā pārrunājām ieceres veidot filmu, ko vērtēju ļoti pozitīvi un apliecināju, ka filmas veidotāji var rēķināties ar manu atbalstu savu ieceru realizēšanai dzīvē, jo tas nozīmē jaunas investīcijas un darba vietas Latvijas ekonomikā,” atzina ministrs.
Jau vēstīts, ka Indijas vizītes laikā šā gada februārī A.Kampars tikās arī ar Bolivudas filmu industrijas pārstāvjiem, kuri meklē iespējas uzņemt Eiropas skatus par konkurētspējīgām cenām.

09 / Jun /  2010
 
Medijs/autors:
 admin 
Sadaļa:
 Jaunumi 
Pieminēti:
 , ,
Pastāstiet draugiem
  • Pierakstīties RSS
  • Publicēt Delicious
  • Publicēt twitterī
  • Publicēt Facebook
  • Publicēt Google
  • Publicēt LinkedIn

Diskusija

Izsakiet videokli par "Kampars atbalsta Bolivudas vēlmi veidot filmu Latvijā"

Esi pirmais, kas uzsāk diskusiju.

Izsakiet savu videokli